תודה על הרשמתך - שלחנו לך מייל

עכשיו יותר מתמיד, בשיאו של משבר בריאותו שמקורו כנראה בציד חיות בר, עלינו לפעול כדי לשנות את החוק המתיר ציד ספורטיבי בישראל.
 

הוסיפו את חתימתכם למכתב הבא, ואנו נשלח אותו בשמכם למקבלי ההחלטות:

נבחרי הציבור היקרים, 

 

אנחנו פונים אליכם על מנת שתפעלו לקדם את התיקון לחוק להגנת חיית הבר שיאסור, לראשונה, על הציד, הקרוי שלא בצדק "ספורטיבי", ויחמיר את הענישה על הציד הבלתי חוקי בישראל. רק כך נוכל להציל עשרות אלפי חיות בר בישראל ממוות אכזרי ומיותר. 

 

ציד הוא לא ספורט! הוא פעולה אלימה שמסכנת את חיות הבר בישראל - חלקן בסכנת הכחדה! 

 

העולם מצוי היום במשבר כלכלי, בריאותי וחברתי מהחמורים שידענו, שמקורו בציד, סחר ומאכל של חיות בר. זה לא קורה רק בסין הרחוקה, אלא גם ממש פה, בישראל! הרס הטבע וניצול חיות הבר פוגע בנו ובבריאותנו ישירות. חייבים להפסיק את זה. 

 

אנחנו קוראים לכם לתמוך ולקדם - בהקדם האפשרי - את התיקון שיאסור אחת ולתמיד ציד למטרות פנאי והנאה - ויחמיר את הענישה, שהיום אינה מרתיעה עברייני ציד. 

הצבי הארץ ישראלי, הדורבן, הארנבות, השלוים, התורים, הברווזים וחיות בר נוספות בישראל - אינן יכולות לייצג את עצמן. תהיו אתם קולו של הטבע והאדם בישראל.  

 

תודה! 

על החתום:

השאירו את שמכם וכתובת המייל שלכם בטופס זה. אנו נשלח מכתב בשמכם למקבלי ההחלטות בממשלה כדי להפעיל לחץ לשינוי החקיקה בנושא.

בהמשך הקמפיין, אנו עשויים לפנות אליכם במייל עם עדכונים או כדי להציע לכם להשתתף בפעילויות נוספות להגברת הלחץ על מקבלי ההחלטות. 

זכרו: ככל שנהיה רבים יותר - הסיכוי להצלחה יגבר. לחיות הבר אין קול כדי להביע התנגדות או מחאה אבל לכם יש. ואנחנו זקוקים לו!